Nerezové zábradlí ke schodišti

Chladná a přitom elegantní. Spolehlivě pevná a bytelná nerezová ocel. Velmi žádaný materiál pro výrobu zábradlí schodišť, galerií, teras, balkonů, či francouzských oken. Nerezové zábradlí je sázka na jistotu. Jistotu s téměř nekonečnou životností.

Zábradlí z nerez oceli do domu i ven

Nerezová ocel je zcela univerzální, pro výrobu interiérových i exteriérových zábradlí na terasu, balkon nebo do zahrady. Nerezová zábradlí byla v minulosti používaná především v komerčních prostorách. V posledních letech si však kombinace se dřevem či sklem získávají stále větší oblibu i v rodinných nebo bytových domech.

Chci si nechat zpracovat nezávaznou cenovou nabídku

Nerezové zábradlí schodiště, moderní bydlení na první pohled

Schodiště je mnohdy ústředním bodem v bytě nebo domě. Proto je vhodný výběr zábradlí velice důležitý. Zvolte nerezové zábradlí ve stylu přizpůsobeném vašemu bydlení. Výplně zábradlí jsou většinou podélné, v několika řadách, rovnoběžně s madlem. Mohou být ale i svislé. Jako výplně lze použít lanka nebo pevné pruty, o průměrech 10, 12 nebo 16 mm.  Plošné výplně může tvořit bezpečnostní sklo o síle 11, 13 nebo až 17 mm. Rovněž je možné použít jako materiál výplní nerezový tahokov. Sloupky a podélné výplně zábradlí mohou být jak kulaté, tak hranaté.

Fotogalerie