Kontaktní informace

Schody AZ
Moravská 2981
430 01 Chomutov
Česká republika
IČ:
DIČ

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o nezávaznou nabídku, či přímo realizaci schodů, chtodiště či zábradlí, napište nám a my Vás budeme kontaktovat.

Spolupracujeme:

Vybrali jste si u nás kvalitní interiérové schodiště? Zajistili jste si tak pohodlnou a bezpečnou chůzi do patra. Zajistěte stejnou kvalitu i pro své podlahy a dejte jim pevný a stabilní základ. Anhydritové podlahy jsou nejlepší volbou, která nikdy neztratí své hodnoty. Svým klientům dodáváme nejvyšší kvalitu a poctivou práci. Schodiště od AZ Schody stojí na poctivém řemeslu a detailním zpracování. Svým klientům doporučujeme zařídit své bydlení se stejným důrazem na detail. Pokud jde o kvalitní anhydritovou podlahu, víme, kam vás poslat - ANHYTOP

Podlahy 
Interiérové schodiště vnese do vašeho obydlí čerstvý závan novoty a stylu. Co takhle zmodernizovat všechny nášlapné plochy v domě a investovat i do nové podlahy? Řekněte ano a vyberte si z široké nabídky společnosti V-PODLAHY kvalitní podlahovou krytinu, která vám zpříjemní každý krok.

Vybavení interiérů 
Společnost INDECO poskytuje zákazníkům služby v oblasti vybavení interiérů. Specializuje se na vestavěné skříně na míru s maximálním využitím prostoru a efektivním řešením designu. Nabízí také kuchyně, ložnice, obývací pokoje a další nábytek na míru nejvyšší kvality.