Dřevěné zábradlí

Bezpečné, elegantní, nadčasové. Dřevěné zábradlí. Klasika, která se nikdy neokouká.  Stejně jako u schodišť klademe i u zábradlí důraz na pevnost a bezpečnost. Ovšem zábradlí je to první, čeho si u schodů všímáme. A proto právě zde je tak důležitý design a vzhled.

Zábradlí dřevěná, designový prvek nejen v interiéru

O poctivosti dřevěného materiálu netřeba diskutovat. Přírodní, rostlé dřevo vnáší do interiéru svěžest a zároveň designový prvek, který zapadne téměř do jakéhokoliv stylu. Dřevěné zábradlí poskytuje bezpočet možností úprav. Jednotlivé sloupky, výplně a madla, přizpůsobíme vašemu ideálu. Barevnost lze docílit vhodným mořidlem. 
Uvažujete o balkonovém zábradlí ze dřeva? Je třeba zvolit nejen vhodnou dřevinu, ale ochránit povrch speciálním lakem, který odolá povětrnostním vlivům. Využít dřevo tak lze proto jak uvnitř, tak i pro exteriérové zábradlí na terasu, balkon nebo venkovní schodiště.

Chci si nechat zpracovat nezávaznou cenovou nabídku

Dřevěné zábradlí k dřevěnému schodišti?

Ano. Ale i k jakémukoliv jinému. Kombinace dřevo a sklo nebo dřevo a nerez vypadá velmi zajímavě a moderně. Vybíráte nové schodiště? Rozhodně žádejte i schodišťové zábradlí
Technické informace k dřevěnému zábradlí schodišť

  • Soustružené nebo hranaté sloupky a svislé výplně
  • Nerezové svislé výplně
  • Kombinované svislé výplně, nerez – dřevo
  • Oválná, hranatá nebo kulatá dřevěná madla

Fotogalerie