Bočnicová schodiště

Rozehrajte bytový design naplno. Moderní vzhled, dokonalá tuhost konstrukce a maximální variabilita. To jsou hlavní výhody bočnicových schodišť. Není divu, že se jedná o jeden z nejžádanějších typů schodů. Nechte si jimi ozvláštnit i váš interiér.

Bočnicové schody na míru

Bočnice pro schodiště jsou řezané laserem dle zadaných parametrů.  To nám umožňuje dát stupňům téměř jakýkoliv tvar a rozměr.  Žádné katalogové řešení, ale individuální schody na míru. Tak, jak potřebujete. Bočnicové schody se vyznačují  vysokou nosností. Dřevěné stupně, vyráběné na obráběcím centru, jsou přesně zvrtány a slícovány s ocelovou konstrukcí.

Chci si nechat zpracovat nezávaznou cenovou nabídku

B jako bezpečnost bočnicového schodiště

Výborná tuhost schodiště umožňuje osadit schody podstupnicemi. Aby byla bezpečnost bočnicového schodiště stoprocentní ,  nezapomínáme ani na kvalitní zábradlí. S kulatými, plochými nebo hranatými  sloupky  a podélně vedenými pruty, jako výplněmi ,elegantně dolaďují celkovou atmosféru schodiště. Vrcholem současného designu jsou pak masivní skleněné tabule, tvořící jako zábradlí jedinečný designový prvek. 

 

Nabídka bočnicových schodišť

 

 

Typ

Popis

Bočnicová schodiště JAP 1000 Bočnicové interiérové schodiště s dřevěnými stupni

Bočnicové schodiště Jap 1100​​

Jap 1100 Bočnicové schodiště s dřevěnými stupni

Bočnicová schodiště SMIP​​

SMIP Bočnicové schodiště SMIP