Dřevěná schodiště

Dřevěná schodiště. Nadčasová klasika, která nikdy neomrzí. Vpusťte do svého interiéru kousek přírody a nové schody si nechte vyrobit ze dřeva. Historií prověřený přírodní materiál nabízí téměř neomezené možnosti bytového designu. 

Přejete si dřevěné schodiště v kombinaci s kovem nebo třeba se sklem? Nic není nemožné. Se dřevem lze tvořit různé kombinace. Schody vyrobíme dle Vašich představ. Finální barevná úprava je samozřejmostí. Schodiště namoříme do požadovaného barevného odstínu. Konečný  povrch tvoří několik vrstev  transparentního, polyuretanového laku.

Chci si nechat zpracovat nezávaznou cenovou nabídku

Poctivé dřevěné schody

Při výrobě dřevěných schodů vsázíme na kvalitu materiálu. Dřevo si při nákupu v zahraničí sami vybíráme a vyrábíme z něj kvalitní spárovku, výhradně s dlouhou průběžnou lamelou, tedy 1. Jakost.  Naše schodiště z masivu vyniká pevností, stabilitou a dlouhou životností.  

Schody ze dřeva na míru

Schody ze dřeva vyrábíme za pomoci profesionálního softwaru, s milimetrovou přesností.   Zpracujeme Vám ke schodišti grafický, půdorysný i prostorový nákres. Stavební prostor si nejdříve přesně zaměříme a rozměry přeneseme do počítačového programu. Pomocí  plotru vytvoříme výrobní šablony v měřítku 1:1, podle nichž se schodiště následně vyrobí.  

 

Fotogalerie